skip navigation

Prelim Team List

All teams 1st games are now posted. Schedule will be completed later today

Prelim Team List

Team Name Division
ABA 2025 Rosa Parks Division
AHE Legacy 13U Penny Savings Bank Division
AHE Legacy 14U Rosa Parks Division
AHE Legacy 15U John Lewis Division
AL Southern Starz 15U-Bush NIKE Emanuel Bell Division
AL Southern Starz 16U-Looney NIKE EYBL Emanuel Bell Division
AL Southern Starz 17U-Bush NIKE EYBL Kirk Pointer Division
AL Southern Starz 2022-Veal King's Monument Division
AL Southern Starz 2023-Harrison Capital of Dreams Division
AL Southern Starz 2023-Murr Capital of Dreams Division
AL Southern Starz 2024-Bigler Tuskegee Airmen Division
AL Southern Starz 2024-Montgomery Tuskegee Airmen Division
AL Southern Starz 2025-Robinson Historic 4th Ave Division
AL Southern Starz 2025-Veal Rosa Parks Division
AL Southern Starz 2026-Ellis Penny Savings Bank Division
AL Southern Starz 2026-Stover Freedom March Division
AL Southern Starz 2027-Overstreet Tuxedo Junction Division
AL Southern Starz 2028-Hill Kelly Ingram Park Division
Alabama Aces 8th Freedom March Division
ALABAMA Cardinals 2022 Kirk Pointer Division
ALABAMA Cardinals 2024 John Lewis Division
ALABAMA Cardinals 2025 Rosa Parks Division
ALABAMA Cardinals 2030 Smithfield Neighborhood Division
Alabama Heat Elite 14U Rosa Parks Division
Alabama Heat Elite 15U Tuskegee Airmen Division
Alabama Heat Elite 16U Capital of Dreams Division
Alabama Heat Elite 17U King's Monument Division
Alabama Roadrunners MGM Tuskegee Airmen Division
Alabama Roadrunners MGM-Blue Freedom March Division
All Alabama - AU Future - Chapman Rosa Parks Division
All Alabama - AU Rise - Marshall Emanuel Bell Division
All Alabama - GUAA - Cade Emanuel Bell Division
All Alabama - GUAA - Chase Kirk Pointer Division
All Alabama - GUAA - Curry John Lewis Division
AOT Lady Rebels 13U Penny Savings Bank Division
AOT Lady Rebels 2023 Emanuel Bell Division
AOT Lady Rebels 2024 John Lewis Division
Arkansas Lady Rebels 16U Emanuel Bell Division
Arkansas Lady Rebels 17U Shuttlesworth Division
Atlanta Cagers Blue Chips - Kniceley Tuskegee Airmen Division
Atlanta Cagers BlueChip 16U 16th St. Baptist Church Division
Atlanta Cagers BlueChip 16U Myers Emanuel Bell Division
Atlanta Cagers BlueChip 17U - Smith Shuttlesworth Division
Atlanta Cagers BlueChip 17U - Storms Kirk Pointer Division
Atlanta Celtics 2022 Kirk Pointer Division
Auburn Raptors 16th St. Baptist Church Division
Blazers Exposure BLACK Tuskegee Airmen Division
Blazers Exposure RED King's Monument Division
Blazers Exposure SILVER Freedom March Division
Bucks Jones Elite 2023 16th St. Baptist Church Division
Bucks Jones Elite Cord 2022 Kirk Pointer Division
Bucks Jones Elite Kelly 2024 Capital of Dreams Division
Bucks Jones Elite Rucker 2024 John Lewis Division
DL Impact 16th St. Baptist Church Division
E33 Eagles 2022 Watson King's Monument Division
E33 Eagles 2023 Guyton Capital of Dreams Division
E33 Eagles 2024 Johnson Historic 4th Ave Division
Essence 2023 (10th) Capital of Dreams Division
Essence 2024 (9th) Historic 4th Ave Division
Essence Black King's Monument Division
Essence Futures 2025 (8th) Rosa Parks Division
Essence Purple / TipHayes3 Kirk Pointer Division
Essence WheelerKids Silver Emanuel Bell Division
Essence White 15U John Lewis Division
Essence Xtreme 2022 King's Monument Division
Essence Xtreme 2025 Purple Rosa Parks Division
Essence Xtreme 2025 Silver Rosa Parks Division
Essence Xtreme 2026 Freedom March Division
Essence Xtreme 2027 Tuxedo Junction Division
Essence Xtreme 2028 Kelly Ingram Park Division
Essence Xtreme 2030 Smithfield Neighborhood Division
FBC Black Future Capital of Dreams Division
FBC Black NXT-GEN JG King's Monument Division
FBC Blazers Black Tuskegee Airmen Division
FBC Blazers Red 16th St. Baptist Church Division
FBC Blazers White Historic 4th Ave Division
FBC Blitz 2025 Rosa Parks Division
FBC Bouncenation 14u Rosa Parks Division
FBC Bouncenation 15u John Lewis Division
FBC Bouncenation 16u Emanuel Bell Division
FBC Bouncenation 2022 jay Kirk Pointer Division
FBC Bouncenation 2022 Meg King's Monument Division
FBC EOTO Black King's Monument Division
FBC EOTO ICE Capital of Dreams Division
FBC EOTO Miss 16th St. Baptist Church Division
FBC EOTO Next Up Penny Savings Bank Division
FBC EOTO Rising Stars Historic 4th Ave Division
FBC EOTO Sis 16th St. Baptist Church Division
FBC EOTO Sisterhood 7th Freedom March Division
FBC EOTO Sisterhood 8th Historic 4th Ave Division
FBC EOTO White 16th St. Baptist Church Division
FBC Hoopstarz Tuxedo Junction Division
FBC Hoopstarz 16U UAA Emanuel Bell Division
FBC Hoopstarz Future Rosa Parks Division
FBC Hoopstarz Next Era Capital of Dreams Division
FBC Idaho John Lewis Division
FBC Legacy 16UAA Emanuel Bell Division
FBC Legacy 17U King's Monument Division
FBC Legacy 9th Grade Historic 4th Ave Division
FBC Legacy Bliss 16th St. Baptist Church Division
FBC MAGIC - GREEN 16th St. Baptist Church Division
FBC MAGIC- PINK Historic 4th Ave Division
FBC Next Up Blue 16th St. Baptist Church Division
FBC Next Up Red Shuttlesworth Division
FBC NW Alliance King's Monument Division
FBC NW Savages Shuttlesworth Division
FBC Queen City Ballers Rosa Parks Division
FBC Reign 15u GUAA John Lewis Division
FBC Reign 17u (NT) King's Monument Division
FBC THUNDER BLACK Rosa Parks Division
FBC THUNDER RED Capital of Dreams Division
FBC THUNDER SPNOW Shuttlesworth Division
FBC THUNDER WHITE-BILLINGSLEY Capital of Dreams Division
FBC Tipton Tuskegee Airmen Division
FBC United Kirk Pointer Division
FBC United 14u Rosa Parks Division
FBC United 15u John Lewis Division
FBC United The Family Kirk Pointer Division
FBC Washington Tuskegee Airmen Division
GA Pearls 2026 Future Penny Savings Bank Division
GA Pistols Purple 2023 Capital of Dreams Division
Georgia Pistols 2024 Tuskegee Airmen Division
Georgia Storm 16th St. Baptist Church Division
GP2 2030/31 Smithfield Neighborhood Division
GP2-2027 Tuxedo Junction Division
JSI Elite 5th Black Kelly Ingram Park Division
JSI Elite 6th Black Tuxedo Junction Division
JSI Elite 7th Black Penny Savings Bank Division
JSI Elite 7th Blue Penny Savings Bank Division
JSI Elite 8th Black Historic 4th Ave Division
JSI Elite 9th Black Girls John Lewis Division
LA Bayou Angels Shuttlesworth Division
LA Bayou Angels 2025 Historic 4th Ave Division
La soul 2022 Shuttlesworth Division
Lady Flames Elite - Silver Historic 4th Ave Division
Lady Flames Elite • Platinum Emanuel Bell Division
Lights Out Ballers 2022 16th St. Baptist Church Division
Lights Out Ballers 2024 Historic 4th Ave Division
LightsOut Ballers 2026 Freedom March Division
Louisiana Lady Aces Shuttlesworth Division
Louisiana U- 15U Tuskegee Airmen Division
Louisiana United Gold 2022 Kirk Pointer Division
Louisiana United Gold 2023 Emanuel Bell Division
Memphis Elite Shuttlesworth Division
Memphis Idlewild 2022 Shuttlesworth Division
Memphis Idlewild 2026 Freedom March Division
Meridian Lady Outlaws 7TH Penny Savings Bank Division
Meridian Lady Outlaws 8TH Historic 4th Ave Division
Meridian Lady Outlaws 9th Tuskegee Airmen Division
Meridian Lady Outlaws HS 16th St. Baptist Church Division
Miami Suns South - Mompremier 17U Shuttlesworth Division
Miami Suns South Luberto 17U 16th St. Baptist Church Division
Miami Suns Team Fowles Kirk Pointer Division
Miami Suns Team Larkins Emanuel Bell Division
Middle GA PUSH Penny Savings Bank Division
MPowered Athletix 11th Grade Shuttlesworth Division
Mpowered Athletix 9th Historic 4th Ave Division
North Georgia Magic 2022 Kirk Pointer Division
North Georgia Magic 2023 Capital of Dreams Division
OMG Team Georgia Elite 2022 Shuttlesworth Division
OMG Team Georgia Elite 2023 16th St. Baptist Church Division
SME Black/White 23 Capital of Dreams Division
SME Gold King's Monument Division
SME Jr Elite 25 Freedom March Division
SR1 All Stars 17U Ladies Kirk Pointer Division
SR1 AllStars 15U John Lewis Division
Sysa 2022 Shuttlesworth Division
Team B Wright 2025 Rosa Parks Division
Team B Wright 22 Rise King's Monument Division
Team B Wright 22 UAA Kirk Pointer Division
Team B Wright 23 Rise Capital of Dreams Division
Team B Wright 23 UAA Emanuel Bell Division
Team B Wright 24 Rise Tuskegee Airmen Division
Team B Wright 24 UAA John Lewis Division
TEAM EXTREME Penny Savings Bank Division
Team Nite Nite 2022 King's Monument Division
Team Nite Nite 2024 Tuskegee Airmen Division
Team Nite Nite 2025 Historic 4th Ave Division
Team Passion Historic 4th Ave Division
The Skill Factory John Lewis Division
The UN Tuskegee Airmen Division
TNA HEAT 2023 Capital of Dreams Division
TNA HEAT 2026 Penny Savings Bank Division
Top Tier Georgia Shuttlesworth Division
Upward Stars- North Atlanta Tuskegee Airmen Division
Upward Stars- North Atlanta (Reese) Freedom March Division
Wood Elite John Lewis Division
XYZ -GA Shuttlesworth Division
Zone 6 Celtics Black Kirk Pointer Division
Zone 6 Celtics Gold King's Monument Division
Zone 6 Celtics Henderson 5th Grade Kelly Ingram Park Division
Zone 6 Celtics Henderson- 6th Grade Tuxedo Junction Division
Zone 6 Celtics Platinum Emanuel Bell Division
Zone 6 Celtics White John Lewis Division